Kivioja ujus 1,9 kilomeetrit ajaga 26.07 ning tuli veest välja kümnendal positsioonil. Kiire tegutsemine vahetusalas kergitas ta aga seitsmendaks. 90 kilomeetrit ratast sõitis eestlanna ajaga 2:07.54 ning jooksmist alustas ta juba kolmandal positsioonil. Poolmaratoniks kulus Kiviojal 1:22.58 ning koguaeg 4:01.34 andis kõrges konkurentsis lõpuks neljanda koha.

„Täna oli hea päev algusest peale,“ ütles Kivioja, vahendab Eesti Triatlon. „Ujumises kaotasin liidritele vähem kui tavaliselt ning ratta esimene pool oli tugev ja sõitsin ennast gruppi kohtadel 3.-6., aga vahe liidritega hakkas teises pooles kasvama. Jooksu alguses olid jalad ja enesetunne väga head ning jooksin suure osa 3. kohal, aga minuga koos jooksnud taanlanna ja minust viimasel ringil mööda jooksnud rootslanna olid täna lihtsalt tugevamad. Kokkuvõttes olen oma võistlusega rahul, sest ma ei teinud suuri vigu ja suutsin endast anda kõik.“

Esikoha pälvis inglanna India Lee koguajaga 3:56.45. Teise koha sai taanlanna Laura Madsen (3:59.52) ja kolmanda koha rootslanna Anna Bergsten (4:00.32).