Anieri koduklubi sõitis pühapäeval liigahooaja eelviimases voorus külla Sham Shui Pole ja teenis ülimalt kindla 6:1 võidu.

Lee Mani kaks esimest väravat kirjutati Anieri nimele, kui eestlane tegi skoori 25. ja 36. minutil. Teise poolaja alguses suurendas Gil Lee Mani eduseisu juba kolmeväravaliseks ning kolmveerandtunni teises pooles tegid skoori Jonatan Leonel Acosta, Siu Kwang Cheng ja Ngai-Hoi Li.

Lee Manil on üks voor enne hooaja lõppu 19 mänguga kirjas 51 punkti. Kuna tabeli teisel real paiknevat Kitcheed edestatakse juba kuue silmaga, ei väärata klubi ajaloo esimest Hongkongi meistritiitlit enam miski. Kaks meeskonda kohtuvad hooaja viimases mängus omavahel ülejärgmise nädala esmaspäeval.

Henri Anier on Aasia väikeriigi klubis käimasoleval hooajal pöörases hoos. 19 kohtumisega on eestlane löönud 15 väravat, millega ta on liiga väravaküttide edetabeli ainuliider.

Hongkongi meistritiitliga kindlustas Lee Man järgmiseks hooajaks koha Aasia Meistrite liiga põhiturniirile. Tänavu jäädi selles klubisarjas pidama viimasesse eelringi.