Juhtum leidis aset teise kolmandiku viimastel minutitel ning jäi nii mõnelegi alguses märkamata. Kohtunikule aga mitte ning too saatis Byrami varakult duši alla. Kanada mängija tegutsemisest ärritunud Puljujärvile määrati kaheminutiline karistus.

Tol hetkel 3:2 eduseisus olnud Soome pidu kaua ei kestnud, kuna vähem kui minut pärast Byrami intsidenti olid Owen Poweri väravast tablool 3:3 viiginumbrid. Kanada koondisele kindlustasid viimasel kolmandikul 5:3 võidu Brandon Hageli ja Dawson Merceri tabamused.

Kanada on viiest mängust teeninud 14 punkti, millega hoitakse A-alagrupis kolmandat kohta. Soome seis on aga äärmiselt nutune, kuna põhjanaabrid on senise viie mänguga kogunud vaid seitse silma, millega ollakse neljandad.