Juba viis vooru enne hooaja lõppu Saksamaa meistritiitli kindlustanud Leverkusen võõrustas liigahooaja viimases kohtumises Ragnar Klavani endist koduklubi Augsburgi. Kodupubliku tuge nautinud Leverkusen tegi sotid selgeks juba esimese pooltunniga, mil mindi Victor Boniface ja Robert Andrichi väravatest 2:0 juhtima. Augsburg suutis küll 62. minutil ühe värava tagasi lüüa, kui skoori tegi Mert Komur, kuid kodumeeskonna võitu see ei vääratanud.

Leverkusenist sai esimene Bundesliga klubi, kes pole hooaja jooksul kaotanud ainsatki kohtumist. 34-st liigamängust teeniti 28 võitu ja kuus viiki. Kui võtta arvesse ka teised klubisarjad, on Leverkusen võitmatu juba 51 järjestikust kohtumist. Käimasoleval hooajal, mis algas varasügisel, pole kaotatud mitte ühtegi (!) mängu.

Bundseliga hõbemedalid pistis taskusse teine suurüllataja Stuttgart, kes alistas viimases voorus koguni 4:0 Borussia Mönchengladbachi. Võitjate eest sai jala valgeks kahel korral Serhou Guirassy ja ühe tabamuse lõid Woo-Yeong Jeong ja Silas.

Kuni viimase vooruni teises kohas kinni olnud Müncheni Bayern tunnistas laupäeval Hoffenheimi 4:2 paremust. Saksamaa hiid asus võõral väljakul toimunud kohtumist kiirelt 2:0 juhtima, kui värava lõid Mathys Tel ja Alphonso Davis. Bayerni kahele kiirele väravale vastas kaheksandal minutil Maximilian Beier, vähendades kaotusseisu 1:2-le.

Teise poolajal lõpus algas Hoffenheimi turmtuli, mille peaosas oli kübaratriki vormistanud Andrej Kramaric. 32-aastane horvaat tõi 68. minutil tabloole viiginumbrid, viis 85. minutil Hoffenheimi 3:2 juhtima ning vormistas kaks minutit hiljem mängu lõppskoori.

2:4 kaotuse saanud Müncheni Bayern kogus 34 mänguga 72 punkti, Stuttgart edestas neid ühe silmaga. Bundesliga võitjaks kroonitud Leverkusen lõpetas hooaja 90 punktiga. Lisaks eelpool mainitud klubidele kindlustasid järgmiseks hooajaks koha Meistrite liigas RB Leipzig ja Dortmundi Borussia.