Kolm päeva varem Knicksilt 30-punktilise sauna saanud Pacers kaotas kodupubliku ees avaveerandi 29:30, aga esimese poolaja lõpuks oli nad juba peal 61:51. Kuigi riietusruumist naasmise järel jõudsid New York veel viie silma kaugusele, siis peagi läks Indiana oma teed ning lõppeks võitsid nad kohtumise 116:103.

Võitjate parimatena viskasid Pascal Siakam 25, Myles Turner 17 ja Tyrese Haliburton 15 punkti, neist viimane jagas lisaks üheksa korvisöötu. Knicksi parimana jäi Jalen Brunsoni arvele 31 punkti, aga samas polnud temalgi parim päev, sest esimesel poolajal eksis ta 11 järjestikusel viskel.

Knicksi hõredad read muutusid mängu käigus veelgi hõredamaks. Vigastuste tõttu ei saa meeskonda aidata ääred OG Anunoby, Bojan Bogdanovic ja Julius Randle ega tsenter Mitchell Robinson, neljandal veerandil lõpetas kõhuvalu ka Josh Harti tööpäeva.

Antud paari võitja läheb ida finaalis kokku Boston Celticsiga, kes oli mängude 4:1 üle Cleveland Cavaliersist.