Sloveenid haarasid esimeses geimis algedu 4:1, aga Eesti jõudis järele ja Kertu Laagi tugevate servide toel mindi 7:5 juhtima. Vastased jäid ka edaspidi servi vastuvõtuga hätta ning Eesti naiskond pääses juhtima 16:8. 9:18 kaotusseisust hakkas aga Orefice hoolealuste mäng järjest rohkem toimima, samal ajal tuli eestlannadel sisse vigu ja kaitses jäädi hätta. 16:18 seisuks oli omakorda Andres Toobal kaks time out’i ära kasutanud. Järgnes punkt-punkti mäng, kus otsustavatel hetkedel tuli võõrustajatel paar valusat eksimust sisse. 23:23 seisul ründas Laak palli võrku, järgmisel pallivahetusel vilistati eestlannadele võrgupuude. Nii avageim külalistele 25:23.

Teine geim jätkus sloveenlannade kerges eduseisus. Eesti jõudis viigini 9:9, aga sellele vastasid võõrustajad 4:0 spurdiga. Võõrustajad vähendasid vahe 12:13 peale, millele järgnes pikk pallivahetus, kus Eesti seisis kolm korda edukalt blokis, aga järgmisel rünnakul lahendasid vastase punkti ära. Sealt alates hoidsid sinisärgid initsiatiivi. Eesti oli oma rünnakul selgelt hädas, 33-st üritusest lõppes punktiga kõigest üks (3%). Sloveenlannadel oli vastav näitaja 29%. Teine vaatus kuulus lõpuks vastastele 25:18.

Kolmas geim jätkus sealt, kus teine pooleli jäi ehk sloveenlannade domineerimisel. 1:6 kaotusseisus kasutas Toobal ära esimese ja 3:9 seisus teise mõtteaja ära. Tagaajajarolli jäänud Eesti jõudis mitmel korral paari punkti kaugusele, aga viigini mitte. Kolmanda geim lõpp kuulus juba kindlalt vastastele, lõppseisuks jäi 25:18.

Eesti resultatiivseimad olid Kertu Laak 13 (+6) ja Kristiine Miilen 5 punktiga (-1). Sloveenia kasuks tõi 15 punkti Nika Markovic (+7), Lorena Lorber Fijok lisas 14 silma (+3).

Eesti naiskond jätkab turniiriga pühapäeval, kui kell 17 algavas mängus võõrustatakse Ukrainat. Ukraina ja Sloveenia peavad omavahelise matši homme.