Timberwolves võitis avapoolaja 59:40 ning juhtis kolmanda veerandi lõpuks 86:61. Viimasel perioodil tehti 24:0 spurt, mis kasvatas edunumbrid juba 112:63-le.

Anthony Edwards viskas kodupubliku ees 27 punkti, Jaden McDaniels lisas võitjate kontosse 21 silma. Pikad mehed Rudy Gobert, Karl-Anthony Towns ja Naz Reid võtsid kamba peale 38 lauapalli ning hoidsid Denveri tähe Nikola Jokici 22 punkti peal. Towns (10 punkti, 13 lauda) ja Reid (10p, 11l) said kirja kaksikduubli.

Eriti kehv päev oli Nuggetsi korvikütil Jamal Murray`l, kes tabas mängust 18-st viskest vaid neli ja piirdus 10 punktiga. Terve Nuggetsi meeskond sai 36-st kaugviskest korvi vaid seitse (19%).

Kui Minnesota vahetusmehed tõid 36 punkti, siis Denveri pingilt lisandus vaid 9 silma, kusjuures neist seitse viimase viie minutiga.

Seeria otsustav seitsmes mäng on pühapäeval Denveris.