Plovdivi Botev alistas finaalmängus valitseva karikakaitsja ja meistriliiga liidri Razgradi Ludogoretsi 3:2.

Botev asus juhtima 4. minutil Antoine Conte väravast. Ludogorets viigistas juba mõni minut hiljem Kwadwo Duahi tabamusest, ent avapoolaja lõpus viis Martin Sekulic eestlaste koduklubi uuesti ette.

Teisel perioodil kasvatas Emmanuel Umeh eduseisu juba 3:1-le ning 71. minutil tegi Rwan Seco seisuks 3:2. Ludogoretsil oli veel lisaminutitel kasutada 11 meetri karistuslöök, ent brasiillane Seco ei suutnud seda realiseerida.

Algkoosseisus alustanud Tamm tegi kaasa terve kohtumise. Igonen jälgis mängu varumeeste pingilt.

Botev pääseb tänu karikavõidule sel suvel UEFA Euroopa liigas esimesse eelringi.