Kohtumise esimene poolaeg kulges väga tasavägiselt ning Oldenburg läks kodupubliku ees pikemale mõttepausile 47:46 eduseisus. Kuid kolmandal veerandil jooksis võõrustajate rünnak kipsi, Hamburg rebis ees parimal juhul 16 punktiga (53:69) ja otsustava veerandi eel oli tablool seis 64:74.

Põhihooaja üheksandana lõpetanud Oldenburg seitsmest silmast lähemale enam ei jõudnud ning nad kaotasid matši Hamburgile 81:93. Hamburgi parimana viskas Vincent King 24 punkti, Oldenburgi parim oli Geno Crandall 18-ga.

Algviisikus alustanud Konontšuk teenis 23 minutit, mille vältel jäi tema arvele kuus punkti (visked mängust 2/4), neli lauda ja üks korvisööt. Eesti koondise ääre minutite ajal jäi meeskond kolme silmaga miinusesse.

Kaotusega sai Oldenburgi hooaeg läbi, põhihooaja kümnes sats Hamburg selgitab kohamängudele pääseja matšis Ludwigsburgiga. Korvpalliaastat Hispaania kõrgliiga meeskonnas Granada alustanud Konontšuk pidas Oldenburgi eest 16 kohtumist, kus ta arvele jäi keskmiselt kaheksa punkti, kuus lauda ja kaks korvisöötu.