Mõneti ootamatult kontrollis esimesel poolajal asjade käiku Tottenham, aga enne puhkepausi publik väravaid ei näinud ja riietusruumist naasmise järel viis hoopis Erling Haaland City juhtima. Teise poolaja keskel sai aga Manchesteri klubi esikinnas Ederson võõrustajate Cristian Romerolt põlvega näkku, mistõttu tõi meeskond 69. minutil väravasuule Stefan Ortega.

31-aastane sakslane tegi särava partii, sest esmalt tõrjus ta Dejan Kulusevski pealelöögi ning lõpuminutitel suutis ta ära võtta temaga silmitsi pääsenud Son Heung-mini löögi. Kuigi Cityl polnud parim päev, siis esimesel lisaminutil kindlustas Haalandi teine värav meeskonnale 2:0 võidu.

Inglismaa meistriliigas alates detsembrist 18 järjestikuses mängus kaotuseta olev City võib eeloleval nädalavahetusel kindlustada neljanda järjestikuse tiitli, sest nende edu Londoni Arsenali ees on kaks punkti. Manchester City võõrustab viimases voorus West Hami ja Arsenal Evertoni.