A-alagrupi keskses kohtumises läksid vastamisi turniiri kahe võiduga alustanud Šveits ja korraldajamaa Tšehhi. Šveits haaras mängu juhtohjad avakolmandiku 14. minutil, kui arvulises ülekaalus saatis litri võrku Kevin Fiala. Kaotusseisu jäänud Tšehhis asus jahtima viigiväravat ning teise kolmandiku lõpus saatis neid edu, kui Matej Stransky viigistas viis nelja vastu mängides seisu 1:1-le.

Kuna kolmandal kolmandikul ja järgnenud lisaajal väravaid ei sündinud, selgitas kohtumise võitja bullitiseeria. Seal näitasid kindlamat närvi Šveitsi mängijad, kes võitsid seeria 2:1 ning sama tulemusega ka mängu.

Šveits tõusis kaheksa punktiga A-alagrupi liidriks. Tšehhi hoiab kuue silmaga neljandat kohta.

Turniiri 5:2 ja 5:1 võitudega USA ja Poola vastu alustanud Rootsi jätkas veenvalt kolmandas mängus, kui mulluse MM-i hõbemedalist Saksamaa alistati koguni 6:1. Rootslaste eest said käe valgeks Erik Karlsson, Marcus Pettersson, Victor Olofsson, Carl Grundstrom, Andre Burakovsky ja Isac Lundestrom. Saksamaa auvärava lõi viimasel kolmandikul Leo Pfoederl.

Rootsi tõusis B-alagrupis üheksa punktiga ainuliidriks, turniiri teise kaotuse saanud Saksamaa on kolme silmaga kuues.