Eestlaste koduklubi läks pühapäevasele mängule vastu teadmisega, et õnnestumise ja Manresa kaotuse korral kerkiksid nad kaheksandaks ehk viimasele play-off’i viivale kohale.

Kuigi Manresa kaotaski Tenerifele 80:83, siis paraku tunnistas ka Baskonia võõrsil Madridi Reali 106:100 paremust.

Baskonia jäi avaveerandi järel 26:28 kaotusseisu ning poolajapausile mindi võõrustajate 56:47 juhtimisel. Kolmandal veerandajal tegi Baskonia siiski vahe tasa ja otsustava neljandiku eel oli seis 76:76. Veel kaks ja pool minutit enne lõppu oli Baskonia vaid kahe silma kaugusel, kuid seejärel tabas Real kaks kolmest ja enam edu käest ei andnud.

Raieste viibis väljakul 22 minutit, mille jooksul kogus 9 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 0/3, vabavisked 1/1) ja ühe lauapalli. Kotsari arvele jäi 14 minutiga samuti 9 silma (kahesed 3/6, vabavisked 3/5), seitse lauapalli ja üks korvisööt.

Baskonia resultatiivseimaks kerkis Codi Miller-McIntyre 23 punkti ja 12 lauapalliga. Vigastatud Markus Howard kaasa ei teinud. Reali kasuks tõi Džanan Musa 19 ja Vincent Poirier 18 silma.

Põhiturniiri Real aga võita ei suutnud, sest Malaga Unicaja alistas samal ajal Palencia 93:69.

Kristian Kullamäe koduklubi Bilbao kaotas kodusaalis Barcelonale 68:72. Eestlane viskas 21 minutiga 17 punkti (kahesed 6/10, kolmesed 1/6, vabavisked 2/2), noppis kaks lauapalli ning jagas kaks korvisöötu.

Bilbao lõpetas põhiturniiri 14. kohal, Barcelona oli kolmas.