Turniiri avamängus bullitiseeria järel Soome koondise alistanud Tšehhi teenis turniiri teise võidu, olles sedapuhku 6:3 parem Norrast. Võõrustajamaa asus Roman Cervenka kiirest tabamusest avakolmandikul mängu juhtima, kuid leidis end 10 minutit hiljem 1:3 kaotusseisust, kui Norra poolt tegid skoori Stian Solberg, Noah Steen ja Eirik Salsten. Avakolmandiku lõpus viskas Cervenka oma mängu teise värava, vähendades pausiks Tšehhi kaotusseisu minimaalseks.

Teisel ja viimasel kolmandikul pani Tšehhi paremuse siiski maksma ja suurüllatust ei sündinud. Teise kolmandiku lõpus tõi tabloole 3:3 viigi Ondrej Beranek tabamus ning viimase 20 minuti jooksul said värava kirja Matej Stransky, Libor Hajek ja tühja võrku sahistanud Ondrej Palat.

Kolm võidupunkti teeninud Tšehhi tõusis viie punktiga A-alagrupi liidriks. Kaks mängu kaotanud Norra hoiab grupi viimast kohta.

Teises õhtuses kohtumises avas turniiri võiduarve USA, alistades mulluse MM-i poolfinaali korduskohtumises 6:1 Saksamaa. Ameeriklaste poolelt tegid skoori Brady Tkachuk, Michael Kesselring, Johnny Gaudreau, Luke Hughes, Trevor Zegras ja Michael Eyssimont. Sakslaste auvärava lõi Yasin Ehliz.

USA tõusis B-grupis kolme punktiga teisele kohale. Avamängus 6:4 Slovakkia alistanud Saksamaa on samuti teeninud kolm punkti, kuid kehvem väravate vahe asetab nad alagrupi neljandale positsioonile.