Kui esimeses kahes mängus tegi Kalev/Cramo juba esimesel veerandil vahe sisse, siis pühapäeval alustas Rapla väga teravalt. Tormi Niitsu ja Volodõmõr Ševtšenko vedamisel pääses kaks ja pool minutit enne avaveerandi lõppu juhtimagi ning kümne minuti järel oli tablool 21:21 viik.

Teisel veerandil külaliste kaugvisked enam nii hästi ei sopsanud, millega Kalev/Cramo sai mängu üle kontrolli ja esimese poolaja lõpuks olid tallinlased peal 46:31 Riietusruumist naasmise järel läksid võõrustajad juba oma teed, sest viimase veerandi eel olid nad ees 72:39.

Kui avamängus jäi Kalev/Cramo peale 106:51 ja teises 110:66, siis seeria viimaseks jäänud kohtumises 87:56 Võiduga finaalipääsme kindlustanud kalevlaste parimana jäi Manny Suarez arvele 21 punkti ja 10 lauda, pronksiseeriasse liikuva Rapla poolel oli edukaim Tormi Niits 21 silmaga.