Võrreldes avakohtumisega Reykjavikis, kus Eesti koondis jäi alla 25:50, oli kordusmängu avapoolajal kordades rohkem mängu. Hääleka publiku ees võidelnud eestlased jäid küll kiirelt tagaajaja rolli, kuid esimesed 20 minutit püsis vahe stabiilselt kahe kuni viie värava vahel.

Seisul 6:11 sai Eesti mitmel korral kaitses pidama, vähendades 4:0 vahespurdiga kaotusseisu minimaalseks. Poolaja lõpp kuulus aga taas islandlastele ning eestlase kaitse meenutas sarnaselt avamängule läbisõiduhoovi. Esimese 30 minuti järel juhtis Island 18:13.

Island jätkas väiksemagi alahindluseta eestlaste kollitamist ka mängu teise vaatuse alguses, käristades mõne minutiga vahe esmakordselt kahekohaliseks. Eesti võitles ja üritas, kuid tugevale saareriigi satsile hambaid näidata ei suudetud ning võõrustajad kaotasid kohtumise 24:37.

Eesti edukamatena viskasid Karl Toom 5, Henrik Koks 5, Dener Jaanimaa 3 ja Karl Roosna 3 väravat, külaliste poolel olid paremad Orri Freyr Þorkelsson 9 ja Ómar Ingi Magnusson 7-ga. Eesti väravasuul tõrjus Rasmus Ots 52-st viskest 15 (29%), Islandi kaks minuteid saanud väravavahti võtsid ära 36-st viskest 12.