Liiga 13. meeskond Fulham valitsevale meistrile hambaid näidata ei suutnud, sest Josko Gvardiol viis juba 13. minutil külalised juhtima 1:0. Teise poolajal keskel skoorisid Phil Foden ja Gvardiol, lõppskoori 4:0 vormistas viiendal lisaminutil penaltipunktilt Julián Álvarez.

City ülekaalu näitab ilmekalt seegi, et nad pealelöögid jäid nende kasuks 16:1. Manchester City tõusis 85 punktiga Inglismaa kõrgliiga liidriks, nende taga on Londoni Arsenal 83-ga. Need kaks meeskonda jagavad tänavu ka tiitli.

ManCity kohtub järgmise nädalal teisipäeval Tottenhami ja pühapäeval West Hamiga, Arsenal võtab sel pühapäeval mõõtu Manchester Unitedilt ja järgmise nädala pühapäeval Evertonilt. Pep Guardiola hoolealused on viimasetel hooaegadel löönud Inglismaa meistrisarjas laua puhtaks, sest nad on võitnud eelmisest kuuest tiitlist viis ja nende ideaalse saldo rikkus 2020. aasta kevadel Liverpool.