Eesti naiskond lõpetas kvalifikatsioonivõistluse 2067 punktiga viiendal kohal. Eelringide võitja oli Türgi tiim 2089 silmaga, järgnesid Suurbritannia (2086), Itaalia (2081) ja Prantsusmaa (2079).

Kõrge eelringide koht vabastas Eesti naiskonna 1/8-duellide laskmisest, kuid viis veerandfinaalis kokku kvalifikatsioonivõistlusel neljanda asetuse saanud Prantsusmaa koondisega. Duell oli väga pingeline ja läks ümberlaskmisele, kuid eestlannadel õnnestus tugev Prantsuse koondis alistada, mis viis nad poolfinaali.

Poolfinaalis kohtuti Türgi koondisega ning seal tuli vastu võtta kaotus tulemusega 232:235.

Pronksimatšis mind kokku Suurbritannia laskuritega, keda võideti kindlalt 234:229.

Euroopa meistrivõistlustel osalesid veel sportvibulaskurid Martin Rist (33. koht), Reena Pärnat (17.), Triinu Lilienthal (33.), Bessi Kasak (57.) ja plokkvibulaskurid Robin Jäätma (17.), Lisell Jäätma (5. ), Meeri-Marita Paas (9.) ja Maris Tetsmann (17.). Sportvibu segatiim koosseisus Martin Rist ja Reena Pärnat saavutasid uue Eesti rekordiga 17. koha, sportvibu naiskond (Pärnat/Lilienthal/Kasak) lõpetasid võistluse 17. kohaga. Plokkvibu segatiim (Meeri-Marita Paas ja Robin Jäätma) said kõrge viienda koha.

Treener Siret Luik kommenteeris Euroopa meistrivõistlustel saavutatud rekordit järgmiselt: „Eelringi laskmise ajal oli kolmapäeval üsna hea ilm (võrdlemisi soe ja vähe tuult) ja seda oli ka tulemustest näha. Nii Reena kui Martin lasid EMil oma isikliku rekordi lähedasi tulemusi, seega oli rekordi sünd üsna loomulik.“

Olümpiapileti võitnud Reena Pärnat ütles pärast edukat segatiimi võistlust järgmist: „Ma kindlasti ei teadnud eelringi laskmise ajal, et segatiimi rekord tulemas on, sest ma ei jälginud seda üldse. Ma ei teadnud ka enda individuaalset asetust, lihtsalt keskendusin enda laskmisele. Pärast oli hea üllatus.“