Kell 18.15 alanud Tartu Ülikool/Raadimõisa Hotell ja Rae Spordikool/Kiili SK finaali esimesel poolajal käis eduseis käest kätte. Pikema mõttepausi järel haarasid 120 pealtvaataja silme all initsiatiivi tartlased, kes võitsid matši 91:86. Tartu Ülikooli parim oli Sten-Markus Adamson, kelle arvele jäi 35 punkti, 16 lauda, 4 korvisöötu ja 4 vaheltlõiget. Rae poolel vastas Rasmus Vuks 40 punktiga.

Pronksimatšis alistas KK Pärnu 85:72 Kalev Cramo/KK Sokud. Suvepealinlaste poolel sai kolmikduubli kirja Jesper Roman, kelle arvele jäi 31 punkti, 19 lauda ja lausa 12 vaheltlõiget. Tallinlaste poolel vastas 23 punkti ja 12 lauda noppinud Joonatan Tartu kaksikduubliga.

Kell 16 alanud tüdrukute U16 klassi finaalis alistas TSA kindlalt 93:42 BC Star/BS Tallinn Kalevi, sealjuures teise veerandi alguses olid nad peal juba 41:2. TSA parimana tõi Lada Lesina 19 ja kaotajatel Hannelore Rihanna Polma 15 punkti.

Pronksi võitsid Pärnu Spordikooli tüdrukud, kes olid 75:52 üle Tartu Kalevist. Võitjate poolel Jessica Ristimets viskas 36 punkti ja võttis maha 16 lauda, millest 11 vastase korvi alt.