Pärnu spordihallis alustasid teravamalt võõrustajad, kes avaveerandil läksid parimal juhul juhtima kuue punktiga ning kümneminutilise mängu järel oli nad peal 19:17. Teisel neljandikul pääsesid omakorda tartlased viiega ette, aga poolaja lõpp kuulus taas suvepealinlastele, kes läksid pikemale mõttepausile 41:39 eduseisus.

Riietusruumist naastes käis eduseis käest kätte, aga kolmanda veerandi lõpp kuulus jätkuvale Pärnule ja suvepealinlased läksid otsustavale perioodile vastu 64:61 eduseisus. Neljanda veerandi alguses olid tartlased veel taga 64:70, aga lõpuks keerasid Priit Vene hoolealused mängu enda kasuks.

Ehhki kaks ja pool minutit enne normaalaja lõppu olid taaralinlased peale veel 78:77, aga lõpuks võitsid nad matši 86:78. Tartu edukamatena viskasid Märt Rosenthal 22, Devin Harris ja Rain Veideman 16 punkti, Pärnu parimad oli Siim-Markus Post 22 ja Ivo Tamm 19-ga. Seeria kolmas mäng toimub laupäeval Tartu Ülikooli spordihoones.