Reedel, 10. mail on mängu algusajaks 19.00 ja laupäeval, 11. mail kell 14.00. Mõlemad kohtumised on pealtvaatajatele avatud ja tasuta. Otsepilti näeb volley.ee Facebooki lehe vahendusel.

Naiskonna peatreener Andres Toobal ootab kontrollkohtumistelt eelkõige koostöö lihvimist.

“Neil mängudel on olemas kõik, kes hetkel laagris, mõningate väiksemate vigastusemurede tõttu kõik ehk kaasa veel ei tee, aga hoiame koosseisu laiana. Intensiivsuse osas oleme lähenenud ettevaatlikult ja samm-sammult. Rakverre sõidame teisipäeval 16 mängijaga ja hiljem valime Kuldliigaks 14 nime. Meil on ka mitmete mängijate puhul vaja koolide ja eksamitega arvestada, mistõttu tuleb koosseisudes varieerida,” sõnas Toobal Eesti Võrkpalli Liidu pressiteate vahendusel.

“Läti vastu ootan eelkõige koostöö lihvimist, et omavaheline mõistmine paraneks ja sellised kahevahel olevad pallid ei kukuks maha. Et oleks rohkem julgust asju enda peale võtta. Aga me oleme kuus kuue vastu treeninguid alles alustanud ja tegeleme kokkumängu harjutamisega. Läti mängud näitavad ära, kus me hetkel oleme ja mida veel nädalaga parandama peab, et Kuldliigas hästi esineda. Üheks märksõnaks on kiirus ja koostöö sidemägijatega, kus tahaksime veidi kiiremaks asju ajada. Samas ei saa see tulla ebatäpsusega, vaid ikka loogilistest positsioonidest,” rääkis juhendaja.

Ka Läti naiskond tuleb Tallinnasse 16 mängijaga ja mõlemad koondised teevad kontrollmängudele omaselt ohtralt vahetusi ja katsetavad koosseisudega.

Euroopa Kuldliigas mängib naiskond Rakveres kodupubliku ees Sloveenia ja Ukrainaga 17. ja 19. mail. Pileteid saab soetada Piletitaskust. Ülejäänud mängud toimuvad võõrsil.

Kuldliiga mängude ajakava:

Rakvere spordihall

17. mai kell 18.00 Sloveenia – Eesti

18. mai kell 16.00 Ukraina – Sloveenia

19. mai kell 17.00 Eesti – Ukraina

Beveren, Belgia (Eesti aeg)

24. mai kell 21.30 Eesti – Belgia

25. mai kell 21.30 Horvaatia – Eesti

Bakuu, Aserbaidžaan (Eesti aeg)

31. mai kell 17.00  Eesti – Aserbaidžaan

1. juuni kell 17.00 Austria – Eesti