Anastassia Toikka võitis ülekaalukalt naiste wellness kuni 163 cm kategooria. Samuti võitis ta masters wellness 35-39 aastaste naiste avatud kategooria.

Masters wellness üldarvestuses oli Toikka samuti esimene ning naiste wellnessi üldarvestuses sai ta teise koha.

Masters bodyfitness 35-39 aastaste naiste kategoorias saavutas esikoha ja võitis EM-tiitli Karmen Kiier. Samas kategoorias osalenud Aleksandra Nevski saavutas kümnenda koha.

Masters bodyfitness 40-44 aastaste naiste kategoorias tuli Marian Muuga seitsmendale kohale.

Piret Marmor sai masters bodyfitness 45-49 aastaste naiste kategoorias kümnenda koha.

Masters bodyfitnessi üldarvestuses teenis Karmen Kiier neljanda koha. Naiste wellness üle 168 cm naiste seas saavutas Kirke Olonen seitsmenda koha.

Naiste fit-modelkuni 160 cm pikkuskategoorias lõpetas Viktorija Tkacenko neljandal ja Olga Volkova üheksandal kohal. Naiste masters fit-model üle 35 aastaste naiste seas oli Tkacenko samuti neljas ja Volkova kümnes.

Karmen Kiier võistles ka naiste bodyfitnessi kuni 168 cm pikkuskategoorias, kus ta saavutas seitsmenda koha. Samas kategoorias piirdusid tihedas konkurentsis eelvooruga Marian Muuga ja Piret Marmor.

Bodyfitnessi üle 168 cm naiste seas tuli Mari Oks kaheksandale kohale. Aleksandra Nevski seekord kahjks poolfinaalist ei pääsenud.

Kokku tõi Eesti koondis IFBB Euroopa meistrivõistlustelt kulturismi ja fitnessis 11 medalit: neli kuld-, kaks hõbe- ja viis pronksmedalit.