Saate peateemad:

- Võtame kokku tulise korvpallikevade! Kuidas on Peebu tuju ja tunded pärast viienda mängu kaotust veerandfinaalseerias Pärnule? Mis otsustas Rapla - TalTechi veerandfinaalseeria? Kas poolfinaalides tuleb põnevust?

- Keila korvpallitüli jätk: kas järgmisel aastal meistriliigas kaks Keilat? Ehk miks ütles Peebu juhitud Keila Basket üles koostöö Tarmo Heina juhitava Keila Korvpallikooliga, miks asub rentima hoopis „väikese Kalevi“ liigalitsentsi ja arendama oma noortesüsteemi?

- Jaan pani koduse sporditaru sumisema: kas Team Estonia tegeleb 177 sportlast toetades arutu rahakülviga? Või, vastupidi, tuleks rõõmustada, et jaksatakse nii palju abiks olla?

- Polegi nii võitmatu! 100. korda peetud Tallinna jalgpalliderbis tegi Flora Levadial selja prügiseks. Sai ka natuke kähmlust. Pluss, fännid pole endiselt andestanud Konstantin Vassiljevile.

- Kas Ott Tänak võidab Portugali ralli?

- Ikkagi pole nii lootusetu? Eesti meeste hokikoondis sai ikkagi MMi esimese divisjoni B-grupis medalid kaela, on maailma 25. hokiriik. Robert Roobat tsiteerides - diivanilt on lihtne lõõpida.

1x
00:00

Asu „Mehed ei nuta“ jälgijaks:

Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta„Mehed ei nuta“ Facebookis.

Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või meiliaadressil men@delfi.ee.

Kuula kõiki Delfi taskuhäälingusaateid uuenenud Delfi Taskust!