Kaspar Treieri tööandja Dinamo Sassari alistas kodusaalis kindlalt 95:63 Reggio Emilia. Võitjate parimana viskas Alfonzo Mckinnie 22 punkti ja Alessandro Cappelletti jagas 10 punkti kõrvale lausa 15 korvisöötu. 11 minuti platsil rassinud 24-aastase Treieri arvele jäi kolm punkti (visked mängust 1/2), üks laud ja üks korvisööt, sealjuures tema minutite ajal jäi Dinamo lausa 19 punktiga plussi.

Joonas Riismaa leivaisa Brindisi kaotas võõrsil 75:94 Bresciale. Võitjate ridades viskas parimana Amedeo Della Valle 18 ja kaotajate poolel Jamel Morris 16 punkti. 22-aastase Riismaa kontosse jäi üheksa minutiga kolm punkti (visked 1/3), kaks lauda ja kaks korvisöötu. Lisaks oli ta meeskonnas üks kahest mehest, kelle +/- näitaja oli plusspoolel. Sel hooajal Serie A-s debüteerinud Tormi Metsla vaatas pingilt, kuidas tema meeskond Pistoia jäi 78:96 alla Varesele.

Sassari võitis sel põhihooajal 30-st mängust 14, millega nad jõudsid kümnendale tabelireale. See on tänavu ka meistrite liigas osalenud klubile kõva pettumus, sest viimati jäid nad Serie A-s kaheksa parema seast välja 2018. aastal. Veel hullemini käis alates 2012. aastast stabiilselt Serie A-s püsinud Brindisi käsi, sest nad jäid kümne võiduga sootuks viimaseks ja järgmine hooaeg mängivad nad esiliigas.

Kuigi edukad polnud ka Eesti koondislaste isiklikud hooajad. Mullu keskmiselt 4,2 punkti ja 2,5 lauda maha võtnud Treieri vastavad näitajad olid tänavu 3,8 ja 1,7. Sarnaselt käis Riismaa käsi, sest eelmisel hooajal viskas ta keskmiselt 4,1 ja tänavu 3 punkti.

Euroliiga klubid Bologna Virtus ja Milano Olimpia võitsid Itaalia kõrgliigas parimatena 22 mängu, omavaheliste kohtumiste edu põhjal sai põhihooaja esikoha Bologna.