Bahama pealinnas Nassaus peetavatel teatejooksude maailmameistrivõistlustel on kavas naiste ja meeste 4×100 m ja 4×400 m teatejooksud ning 4×400 m segateatejooksud. Igal alal pääses osalema kuni 32 võistkonda, kellest 14 paremat tagavad endale koha Pariisi olümpiamängudel.

Eesti teatenelikusse kuuluvad Ann Marii Kivikas, Miia Ott, Diana Suumann ja Kreete Verlin. Laagris saadud vigastuse tõttu peab Õilme Võro võistlustest eemale jääma. Teatetiimi juhendab treener Rauno Kirschbaum.

Kõik võistkonnad saavad joosta vähemalt kaks jooksu. Laupäeval toimuvad eeljooksud ning iga eeljooksu kaks kiireimat võistkonda pääsevad pühapäevasesse finaali ja kindlustavad sellega koha Pariisi Olümpiamängudel. Need võistkonnad, kes finaali ei pääsenud saavad pühapäeval lisajooksudes osaleda ning iga lisajooksu kaks kiireimat võistkonda tagavad samuti koha Pariisi Olümpiamängudel.

Bahamale sõitev teatenelik püstitas möödunud suvel Poolas samas koosseisus joostes Eesti rekordi ajaga 44.21.

Naiste 4×100 m teatejooksu eeljooksud toimuvad Eesti aja järgi ööl vastu pühapäeva kell 02.50. Lisajooksud toimuvad ööl vastu esmaspäeva kell 02.40 ning finaal peetakse kell 04.50.