Pärnu spordihallis toimunud mängu alustas vägevalt kodumeeskonna keskmängija Menno Dijkstra, kelle kuue punkti abil pääsesid võõrustajad ette 6:4, aga sellele vastasid külalised Karlis Zunda vedamisel omakorda 7:0 spurdiga. Tasavägiselt kulges avaveerand lõpuni ja kümne minuti järel oli Pärnu Sadam peal 18:17.

Teisel neljandikul sai kodumeeskond kaitse lukku, Siim-Markus Posti vedamisel käristas Pärnu parimal juhul 11-punktiliseks ja Gert Kullamäe hoolealused läksid kahe poolaja vahelisele pikemale mõttepausile 35:26 eduseisus.

Riietusruumist naastes jätkas Pärnu tagameeste vedamisel vägevalt. Ühel hetkel lausa 19 silmaga peal olnud võõrustajad läksid otsustavale veerandile vastu 62:45 eduseisus. Seda mullu meistriliigas pronksi võitnud Pärnu maha ei mänginud ja nad võitsid seeria viimase mängu üsna kindlalt 87:67.

Pärnu parematena tõid Menno Dijkstra 20, Siim-Markus Post 19 ning Troy Barnies ja Brandon Alston mõlemad 15 punktiga. Keila edukamad olid Igor Serhejev 17, Kristen Kasemets 13-ga ja Karlis Zunda 13-ga.