Tasavägine avaveerandaeg lõppes 22:22 viigiseisul. Punktiderohke teise veerandaja järel haaras Baskonia neljapunktilise edu (56:52). Seejuures juhtisid võõrustajad vahepeal ka kümne punktiga, aga Real tuli mängu tagasi.

Kolmas veerandaeg sai täpselt sarnase lõpu. Baskonia oli vahepeal ees 70:60, aga vaatuse lõpuks oli vahe vaid üks punkt (73:72). Viimasel veerandajal tegi Real 75:80 kaotusseisust 16:3 spurdi, millega saadi kätte edu, mida enam käest ei antud. Lõpuks tiitlikaitsjale neljapunktiline võit.

Kotsari arvele jäi 12 minutiga kaks punkti, kolm lauapalli, üks sööt ja üks pallikaotus. Raieste kontole kogunes veidi vähem kui nelja minutiga üks lauapall. Üleplatsimehena viskas Markus Howard 29 silma. Reali poolel vastas Guerschon Yabusele 23 punktiga.

Madridi Real on esimene klubi, kes Euroliigas koha Final Four’i taganud. Sammu finaalturniiri suunas astus kolmapäeval ka Istanbuli Fenerbahce , kes sai kodus 89:78 jagu AS Monacost. Türgi klubi juhib veerandfinaalseeriat 2:1.