Punktivaese avaveerandaja võitis Pärnu 13:11, esimese poolaja järel oli aga Keila 36:27 ees. Kolmanda veerandaja järel hoidsid Peep Pahvi hoolealused 11-punktilist edu (56:45). Veel 5.18 enne normaalaja lõppu juhtis Keila 64:54, aga siis tabas võõrustajaid mõõn ja pärnakad vastasid 12:0 spurdiga. Keila võtmemängija Kristen Kasemets aitas 21 sekundit enne normaalaja lõppu koduklubi 66:66 viigini. Sel seisul normaalaeg ka lõppes ehk ees ootas lisaaeg.

Keila sai täpsete kaugvisete abil lisaajal kätte mõnepunktise edu. Pärnu tuli aga viimasel minutil 75:80 kaotusseisust Saimon Suti vabaviske ja Brandon Alstoni 2+1-rünnaku abil ühe punkti (79:80) kaugusele. Keila poolel eksis järgmisel rünnakul Kevin Johnson viskel. See tähendas, et kaheksa sekundit enne lisaaja lõppu oli Pärnul võimalik mäng enda kasuks pöörata. Menno Dijkstra eksis aga kolmesel ja see tähendas Keilale ülimagusat võitu!

Võitjate särgis viskasid Karlis Zunda ja Kristen Kasemets 18 punkti. Kasemetsa arvele jäi ka kümme lauapalli. Andri Mõronenko panustas võitu 13, Margus Pahv 12 silma.

Pärnu poolel oli resultatiivseim Ivo Van Tamm 15 punktiga, Saimon Sutt kogus 14 silma. Troy Barnies viskas 13 ja Alston 10 punkti.

Veerandfinaalseeria otsustav viies mäng toimub juba neljapäeval kell 19 Pärnu spordihoones. Kohtumine on otsepildis nähtav Delfi Kogupaketi tellijatele.