Eelmises voorus Pärnu Vaprusega viigistanud ja sel hooajal esimest korda võiduta jäänud Levadia tegi Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul peetud matšis kindla vigade paranduse, sest juba 13. minutiks juhiti kahe väravaga.

Levadia viis seitsmendal minutil juhtima Bourama Fomba ja kuus minutit hiljem tegi Felipe Felicio seisuks 2:0. Külaliste kolmanda tabamuse eest hoolitses 88. minutil Richie Musaba.

Üheksa vooruga 25 punkti kogunud Levadia on kindel tabeliliider. Järgnevad 17 punktiga Nõmme Kalju ja 16 punktiga Paide Linnameeskond. Kaljul on üks mäng varuks. Hooaega hästi alustanud Tartu püsib 11 punktiga viiendal positsioonil.

Paide tegi pühapäeval võõrsil 1:1 viigi tabeli eelviimase võistkonna Narva Transiga. 32. minutil viis Sergo Kukhianidze Transi juhtima, Paidele päästis viigipunkti 16-aastase Patrik Kristali seitsmenda üleminuti tabamus. Kristali vasakult äärelt teele saadetud löök paistis mõeldud olevat tsenderduseks, aga Narva puurivaht Aleksei Matrossov lasi pallil võrku maanduda.