Tartu Ülikooli spordihoones toimunud võistlusel edastas Vaher konkurente pea seitsme punktiga ning kogus mitmevõistluses 126,250 punkti. Hõbemedalile tuli esimest aastat täiskasvanute vanuseklassis võistlev 15-aastane Valeria Valasevitš, kes kogus 119,700 punkti, pronksmedaliga pidi seekord leppima kogenud Melany Keler (118,700 punkti). 16-aastane Vaher on käesoleval aastal näidanud kõige paremat vormi ning stardib ka maikuus toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel Budapestis Eesti esinumbrina.

Juunioride vanuseklassi mitmevõistluse lõppkäik oli äärmiselt põnev ning vaid 0,2 punktise eduga noppis Eesti meistritiitli Elys Kretelle kukk, kes kogus 116,150 punkti. Hõbemedali saavutas Sofia Jakovleva (115,950 punkti), kes edestas pronksmedali omanikku, Anastassija Davõdovat, veel napima 0,050 punktiga. Davõdova kogu punktisummaks jäi 115,900. Värsked medalistid Kukk ja Jakovleva sõidavad samuti maikuus toimuvale EM-ile, juunioridest on veel Eesti koondisesse kinnitatud Anna Karolina Obolonina.

Noorteklassis tuli 86,250 punktiga Eesti meistriks Alexandra Ivahnenko (VK Elegance), kes edastas hõbemedalile tulnud VK Rütmika kasvandikku Regita Veide´t 2,35 punktiga. Pronksmedali saavutas Skai Vinkel (VK Elegance 84,000), kelle punktisummaks kolme kava kokkuvõttes – rõngas, pall, lint – kujunes 81,600 punkti. Lasteklassi kuldmedali ja Eesti meistritiitli noppis VK Elegance võimleja Aleksandra Vaganova (74,400), kellele järgnes 74,300 punktiga Alisa Monakova (VK Noorus) ning pronksmedali sai kaela Emma Hokkonen (Crystal Võimlemisklubi/Tondiraba HK, 72,200 punkti). Mitmevõistlus lasteklassis koosnes vaba-, hüpitsa- ja rõngakavast.

Tänasel võistluspäeval toimus ka rühmvõimlemise meistri-ning juunioriklassi kvalifikatsiooni võistlus, mille kindlad liidrid hetkel on täiskasvanute seas VK Rütmika Siidisabad ning juuniorides VK Rütmika Rebased.

Meistrivõistlused jätkuvad homme, 27. aprillil, iluvõimlemise üksikalade finaalidega (rõngas, pall, kurikas, lint) ning rühmvõimlemise Eesti meistritiitlite selgitamisega kõikides vanuseklassides.