Bilbao võitis küll avaveerandi 15:14, kui poolajale mindi juba võõrustajate 36:27 eduseisul ja Girona enam kordagi edu käest ei andnud.

Bilbao resultatiivseimaks kerkinud Kullamäe viibis väljakul 27 minutit, mille jooksul kogus 14 punkti (kahesed 3/8, kolmesed 2/8, vabavisked 2/2), ühe lauapalli ja kaks korvisöötu. Alex Renfroe lisas 13 ja Alex Reyes 12 silma. Võitjate kasuks tõi Ike Iroegbu 21 punkti.

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Baskonia tundis aga võidurõõmu, kui tugeva teise poolaja toel alistati võõrsil Palencia 101:94.

Kotsar viskas 17 minutiga ühe punkti (kahesed 0/1, kolmesed 0/1, vabavisked 1/2) ja noppis ühe lauapalli. Raieste kaukasse kogunes seitsme minutiga kaks punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/1). Baskonia parim oli Markus Howard 36 punktiga, Tadas Sedekerskis sai kirja 23 punkti ja 12 lauapalli. Palencia poolelt viskas Anzejs Pasecniks 20 punkti.

Liigatabelis jagab Baskonia 17 võidu ja 14 kaotusega kaheksandat kohta, kuid lähim jälitaja Manresa (17-13) on pidanud mängu vähem. Bilbao (13-18) hoiab 11. positsiooni.