Kohtumise esimene poolaeg kulges äärmiselt skoorivaeselt. Esimese nelja ja poole minutiga suutsid võistkonnad kahe peale visata vaid viis punkti. Pärnu tundis ennast natuke kindlamalt ning esimene veerandaeg võideti 14:11. Teisel veerandil hoiti Keila vaid seitsme punkti peal, 20 minuti järel juhtis Pärnu 27:18.

Kolmandal veerandil sai Keila enda mängu palju paremini käima, kaotusseis mängiti tagasi ja mõni minut enne perioodi lõppu mindi isegi ette. Veerandaja lõpetas tänu Ivo Van Tamme kaugviskele 39:38 eduseisus siiski Pärnu.

Neljanda veerandaja keskel läks Pärnu Siim-Markus Posti vedamisel kümne punktiga (53:43) juhtima. Keila tegi mängu taas põnevaks ning viimase minuti eel oldi taga nelja punktiga. Rohkemaks külalistel siiski jaksu ei jätkunud.

Post tõi Pärnu kasuks 13 punkti, 8 lauapalli ja 5 korvisöötu, Ivo Van Tamme ja Robert Valge arvele jäi 11 punkti. Kuus minutit enne kohtumise lõppu vigastas Valge hüppeliigest ja ei saanud platsile naasta. Keila resultatiivseim oli Karlis Žunda 23 punktiga, Kristen Kasemets tõi 10 punkti ja 10 lauapalli.

Kolme võiduni peetava seeria avamängu võitis Pärnu 79:71, kuid Keilas peetud teises kohtumises jäid peale võõrustajad 93:69. Seeria neljas mäng peetakse kolmapäeval Keilas ja võimalik viies mäng neljapäeval Pärnus.