Pärnu haaras kodupubliku ees juhtohjad 12. minutil, kui palli suunas võrku Sander Kapper. Juba neli minutit hiljem olid tablool aga viiginumbrid, kuna Ranet Ristikivi tagasisööt Pärnu väravasuul seisnud Ott Nõmmele maandus õnnetult võrgus.

Avapoolaja lõpus tabas Unitedit valus tagasilöök, kui viimase lootuse veana tõmbas Kaarel Leppsalu maha värava poole jooksnud Kevin Kauberi. Peakohtunik Kristo Tohver Nõmme mängumehele ei halastanud, saates Leppsalu punase kaardiga varakult riietusruumi.

Arvulises ülekaalus jätkanud Vaprus oli teisel poolajal selgelt domineerivam pool, mis vormistati ka tulemuseks. 61. minutil pääses karsitusalas vabalt löögile Enrico Veensalu, kindlustades kodumeeskonnale 2:1 võidu.

Kolm võidupunkti tabelisse kirjutanud Vaprus tõusis seitsme punktiga Premium liigas seitsmendale kohale. Nõmme United on nelja silmaga viimane ehk 10.