Avaringis Austraalia tennisisti Li Tu (ATP 193.) 6:3, 4:6, 6:4 alistanud Lajal seljatas teises kohtumises Briti tennisisti Arthur Fery (ATP 253.) 6:2, 6:2. Mäng kestis tund ja 19 minutit.

Lajal servis kohtumise jooksul kolm ässa ja tegi kolm topeltviga, Fery ei servinud ainsatki ässa ja tegi koguni viis topeltviga. Eestlase poole kaldu olid ka kõik teised statistilised näitajad. Murdepalle realiseeris Lajal 44%-liselt (4/9), vastane ei teinud ühtegi servimurret. Eesti tennisisti esimene palling õnnestus 53%-liselt ja ta võitis lausa 85% esimeselt servilt mängitud punktidest.

Reedel peetavas veerandfinaalis kohtub Lajal Kasahstani mängija Denis Yevseyeviga (ATP 184.), kes alistas teises ringis austraallase Philip Sekulici (ATP 262.) 7:6, 6:3.