Pärnu spordihallis toimunud matši alustasid teravamalt 6:3 edu teeninud külalised, aga see muutus kahe minutiga 6:13 kaotusseisuks ning avaveerandi võitsid võõrustajad 22:20. Teise veerandi keskpaigas olid pärnakad veel peal napilt 29:26, aga järgmise nelja minutiga tegid suvepealinlased 12:1 vahespurdi nind meeskonnad läksid pikemale mõttepausile seisult 41:29 .

Kuigi Keila jõudis kolmandal veerandil 849 pealtvaataja silme ees parimal juhul kaheksa punkti kaugusele, siis viimase kümne minut eel oli Pärnu ees 63:50 ja peagi rebisid nad vahe juba 15 punktile. Tihke kaitse abil jõudis Keila viis minutit enne lõppu nelja silma kaugusele, aga seejärel said suvepealinlased mängu lippama ja nad võitsid kohtumise 79:71.

Võitjate parimana viskas Menno Dijsktra 25 punkti, Siim-Markus Posti arvele jäi 14 punkti, 13 lauda ja 9 korvisöötu. Keila edukaim oli 23 punktiga Kristen Kasemest. Seeria teine matš toimub reede õhtul Keilas.