Eesti kohtumine Taaniga algas tasavägiselt, kuid kujunes ülipingeliseks ning võitja selgus alles lisavoorus ning mõõtmise tulemusel.

Neljanda vooru lõppedes oli seis viigis 3:3. Viiendas voorus tõi aga Marie Kaldvee suurepärane vise Eestile koguni neli punkti ning seis muutus Eesti kasuks 7:3. Kuuendas voorus võitsid taanlased kaks punkti ja röövisid veel ühe punkti lisaks seitsmendas ehk viimasesse vooru mindi Eesti napis eduseisus 7:6.

Ka viimases voorus õnnestus taanlastel Marie Kaldvee ebaõnnestunud viske tõttu röövida üks punkt ning seis viigistada 7:7. Mäng jätkus lisavoorus, kus eestlastel oli kasutada viimase kivi eelis. Paraku ei õnnestunud Marie Kaldvee otsustav vise täielikult ning võitja selgumiseks pidi kohtunik kivide asetust mõõtma. Paraku oli taanlaste kivi keskpunktile siiski lähemal ning võit läks sel korral Taanile.

Eesti jaoks oli tegemist esimese kaotusega, esimestes kohtumistes alistati Türgi, Jaapan ja Hispaania.

Eesti kurlingupaar hoiab hetkel MMil visete täpsuse statistikalt Kanada ja Itaalia järel kolmandat kohta. Kanada mängijate visete täpsus on 87,9%, Itaalial 81,7% ning eestlasel 81,5%. Meeste arvestuses hoiab visete täpsuselt esikohta Harri Lill, kelle isiklik statistika tänavusel MMil on muljetavaldav. Esimeses ja teises mängus oli tema visete täpsus 85% ja kolmandas mängus koguni 88%. Ka Taaniga kohtumisel oli Lille visete täpsus 88%. Marie Kaldvee visete keskmine täpsus nelja mängu järel on 73,8 protsenti.

Esmaspäeva õhtul kohtuvad Kaldvee ja Lill veel Šveitsi esindusega. Šveits on hetkel A-alagrupis ainus täiseduga võistkond. Šveitsi kurlingupaar kuulub samuti MMi favoriitide hulka ning tegemist on kogenud mängijatega, kellel on ette näidata medaleid nii maailmameistrivõistlustelt kui ka Euroopa meistrivõistlustelt.

B-alagrupis jätkavad täiseduga Kanada ja Rootsi, mõlemal võistkonnal on peetud kolm kohtumist ja kirjas kolm võitu.

Tänavune segapaaris kurlingu MM peetakse 20.–27. aprillini Rootsis Östersundis. Võistlusel osaleb 20 maailma parimat kurlingupaari, kes võistlevad kahes alagrupis. Eesti kurlingupaar mängib alagrupis A, kus eestlaste vastasteks on Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Jaapani, Norra, Hispaania, Šveitsi ja Türgi koondised. Alagrupist edasipääsejad selguvad neljapäeval, 25. aprillil.

Möödunud aastal saavutasid Kaldvee ja Lill MMil 5. koha, korrates seega oma senist parimat tulemust aastast 2019. Eesti kurlingupaar hoiab hetkel maailma edetabelis kurlingu segapaaride seas 2. kohta. Kaldvee ja Lill on sel hooajal edukalt mänginud mitmeid MK-etappe Euroopas ning Kanadas võideti teist aastat järjest kõrgetasemeline Grand Slami turniir.