12-aastane Leok alustas nädalavahetust Saksamaal hästi juba ajasõidus, kus tal õnnestus välja sõita paremuselt kolmas ringiaeg. Lisaks Leokile olid 85cc klassis osalemas ka Marten Raud ja Robin Robert Mooses. Raud sai ajasõidus 19. koha ja Mooses 32. koha.

Laupäeva õhtul toimunud esimeses võistlussõidus tegi Leok fantastilise stardi ning talle kuulus kindel stardivõit. Kolme esimest ringi kulgesid Leoki taktikepi all, kuid seejärel õnnestus meie sõitjast mööduda šveitslasel Ryan Oppligeril. Oppliger liikuski rajal seejärel kõige kiiremini ning ta võttis esikoha. Leok suutis järele jäänud sõiduaja jooksul teist kohta siiski hoida. Kolmandana tuli finišisse sakslane Emil Ziemer. Ilusa sõidu tegi ka Raud, kes lõpuks tõusis 11. kohale. Mooses lõpetas avasõidu 27. kohal.

Pühapäeva toimunud teises sõidus näitas Leok taas suurepärast stardioskust ja teist korda järjest kuulus stardivõit talle. Võrreldes avasõiduga suutis Leok sel korral kohe konkurentidega vahe sisse sõita ja poolel distantsil oli tema edu juba ligi kümne sekundiline. Sõidu teises pooles tulid küll teisel ja kolmandal kohal sõitnud Oppliger ja Ricardo Bauer (Austria) Leokile lähemale, kuid kordagi eestlasele ohtlikuks ei osutunud. Leok teenis sõiduvõidu ning ühtlasi ka etapivõidu. Teisena tuli finishisse Bauer ja kolmandana Oppliger. Raud lõpetas sõidu 20. kohal ja Mooses 26. kohal.

Etapi kokkuvõttes oli Leok 47 punktiga esimene. Teise koha teenis 45 punktiga Oppliger ja kolmanda koha 35 punktiga Bauer. Raud sai 11 punktiga 16. koha ja Mooses oli kokkuvõttes 29.

Kõige kiiremas MX Masters ehk MX1 klassis oli meie sõitjaid neli. Ajasõidus kuulusid nad kõik esimesse gruppi. Parima aja sai kirja Hardi Roosiorg, kes oli 11., Gert Krestinov sõitis välja 12. aja, Harri Kullas 14. aja ja Kaarel Tilk 23. aja. Tilgal tuli minna Last Chance sõitu, et püüda edasipääsu põhisõitudesse. Tilk tegi hea etteaste ja pääs 40 kiirema hulka oli tagatud.

Suures klassis on Saksamaal alati kavas kolm võistlussõitu. Üks sõit toimub laupäeval ja kaks sõitu pühapäeval. Nii Kullas, Roosiorg kui ka Krestinov tegid kõik ilusaid sõite, kuid kahjuks ei suutnud keegi kolme head tulemust kokku panna ja keegi esikümnesse ei jõudnud. Harri Kullas pole hetkel veel sellises vormis nagu eelmisel hooajal enne vigastust. Stardioskus pole aga kuhugi kadunud. Avasõidus tegigi Kullas korraliku stardi kehvalt positsioonilt ja võitles kogu sõidu esikümne koha eest. Lõpuks tuligi Kullas finišisse kümnendana. Roosiorg ja Krestinov jäid avasõidus stardi järel viimaste sekka, kuid kerkisid vastavalt 15. ja 16. kohale. Tilk lõpetas avasõidu 36. kohal. Sõidu võitis eelmise hooaja meister Max Nagl (Saksamaa), teine oli Cornelius Toendel (Norra) ja kolmas Henry Jacobi (Saksamaa).

Teises sõidus oli heas hoos Roosiorg. Avaringil alles kolmandas kümnes olnud Roosiorg tõusis tugeva sõiduga lõpuks 11. kohale. Krestinov lõpetas teise sõidu 15. kohal ja Kullas 18. kohal. Tilk hõivas 28. positsiooni. Sõiduvõit läks Adam Sterryle (Inglismaa), teine oli Jere Haavisto (Soome) ja kolmas Maximillian Spies (Saksamaa).

Kolmandas võistlussõidus oli Gert Krestinovi kord olla meie meestest parim. Korraliku alguse järel suutis ta finišilipu alt läbi sõita 12. kohal. Kullas lõpetas sõidu 14. kohal, Roosiorg 19. kohal ja Tilk 24. kohal. Esikoha teenis taas Nagl, teine oli Oriol Oliver Vilar (Hispaania) ja kolmas Spies.

Etapi kokkuvõttes oli meie parim Kullas, kes sai 21 punktiga 14. koha. Krestinov oli 20 punktiga 15. ja Roosiorg 18 punktiga 16. Tilk punkte ei teeninud ja talle läks kirja 27. koht. Esikoha sai 66 punktiga vanameister Nagl, teine oli 59 punktig Sterry ja kolmas 58 punktiga Spies.

Kõige õnnetumalt läks meie sõitjatel MX2 klassis, kui keegi nelikust üheski sõidus punktikohale ei mahtunud. Parimana sai Richard Paar kokkuvõttes 31. koha. Sõidud lõpetas Paat 32., 30z. ja 27. kohal. Joosep Pärn oli päeva kokkuvõttes 37., Sebastian Leok 38. ja Martin Michelis 39. Leok osales kahes sõidus ja Michelis vaid avasõidus. Etapivõidu teenis aga 67 punktiga lätlane Edvards Bidzans, sõidud lõpetas ta teise, esimese ja kolmanda. Teise koha sai 62 punktiga hollandlane Bradley Mesters ja kolmanda koha 56 punktiga taanlane Rasmus Pedersen.

125cc klassis näitas ajasõidus väga head kiirust Travis Leok. Parimal ringil oli ta 43 sõitja seas kuues. Avasõidus Travisel start ebaõnnestus ja lõpuks tuli leppida 18. kohaga. Teises sõidus tegi Leok aga väga hea stardi ning pääses kuuendale kohale. Sõidu jooksul andis küll paar positsiooni ära, kuid finishisse jõudis ta kaheksandal kohal.

Päeva kokkuvõttes teenis Leok 16 punktiga 12. koha. Etapivõit läks 50 punktiga austerlasele Maximillian Erneckerile. Teine oli 44 punktiga ungarlane Aron Katona ja kolmas 38 punktiga sakslane Jonathan Frank.

Teine etapp sõidetakse juba uuel nädalal Dreetzi krossirajal.