Wembley staadionil toimunud kohtumine algas paremini ManUnitedi jaoks. Scott McTominay viis Punased Kuradid 23. minutil juhtima. Esimese poolaja esimesel üleminutil suurendas eduseisu Harry Maguire ning 58. minutil viis Bruno Fernandes ManUnitedi juba 3:0 juhtima.

Peagi hakkasid asjad aga Manchesteri klubi jaoks kiiva kiskuma. Esmalt lõi Ellis Simms 71. minutil esimese värava tagasi. 79. minutil skooris Callum O’Hare ning viiendal üleminutil viigistas penaltist seisu Haji Amir Wright. Eelnevas olukorras mängis Aaron Wan-Bissaka karistusalas käega.

Lisaajal kumbki meeskond väravaid ei löönud ning nii selgitati võitja penaltiseerias.

Penaltiseeriat alustas ManUnited ning nende esimene lööja Casemiro eksis kohe. Coventry poolelt eksisid aga nende kolmas ja neljas lööja. Palli ei saanud väravasse Callum O’Hare ja Benjamin Sheaf. ManUnitedi 4:2 võidu vormistas nende viies lööja Rasmus Hojlund.

FA Cupi tänavune finaal peetakse 25. mail Wembley staadionil. Seal läheb Manchester United vastamisi linnarivaali Manchester City’ga.

Mullu kohtusid FA Cupi finaalis samuti ManCity ja ManUnited. 2:1 võidu teenis ManCity. Võitjate mõlemad väravad lõi Ilkay Gündogan, kes tänaseks päevaks pallib FC Barcelonas.