Eesti-Jaapan mängu algus kujunes tasavägiseks. Eestlased asusid esimeses voorus juhtima kahe punktiga, kuid neljandasse vooru mindi viigis 2:2 ning eestlasel oli kasutada viimase kivi eelis. Jaapanlased sundisid aga eestlasi võtma ühe punkti ning vastane vastas kahe punkti võitmisega viiendas voorus, asudes juhtima 4:3. Kuuendas voorus pidid Kaldvee ja Lill taaskord leppima ühe punktiga, viigistades seisu 4:4.

Mängu murdepunkt saabus seitsmendas voorus, kus eestlased panid oma sõna maksma röövides vastaselt kaks punkti. Eduseis vormistati kaheksandas voorus veel ühe punkti röövimisega ning kohtumine lõppes eestlaste kasuks 7:4.

Homme ootab eestlasi ees üks kohtumine, mängitakse Hispaania kurlingupaariga, kellel on hetkel kirjas kaks kaotust Itaaliale ja Türgile.

Võistlusel osaleb 20 maailma parimat kurlingupaari, kes võistlevad kahes alagrupis. Eesti kurlingupaar mängib alagrupis A, kus eestlaste vastasteks on Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Jaapani, Norra, Hispaania, Šveitsi ja Türgi koondised.

Alagrupist edasipääsejad selguvad neljapäeval, 25. aprillil.

Möödunud aastal saavutasid Kaldvee ja Lill MMil 5. koha, korrates seega oma senist parimat tulemust aastast 2019.

Eesti kurlingupaar hoiab hetkel maailma edetabelis kurlingu segapaaride seas 2. kohta. Kaldvee ja Lill on sel hooajal edukalt mänginud mitmeid MK-etappe Euroopas ning Kanadas võideti teist aastat järjest kõrgetasemeline Grand Slami turniir.