Väravateta lõppenud avapoolaja järel haaras 47. minutil juhtohjad Tammeka, kui kaitsjate vahelt läbi triblanud Ahmed Adebayo Basher hiilgas sooloväravaga.

Paide otsis järgneval kolmeveerandtunnil maruliselt viigiväravat ning selleks avanesid suurepärased võimalused nii Robi Saarmal, Karl Möölil ja Henrik Ojamaal, kellest viimane virutas nahkkera latti. Paraku ei suutnud kodumeeskond mängu jooksul sooritatud 20-st pealelöögist ainsatki Tammeka väravavahi Richard Alandi seljataha toimetada ja Tartu meeskond teenis magusa 1:0 võidu.

„Pettumus on väga suur. Võimalusi oli, aga keskendumine polnud paigas. Väga kahju,“ rääkis pettunud Paide mängumees Hindrek Ojamaa kohtumise järel Soccerneti otseülekandes. „Keskendumine tuleb hoida paigas ja mitte lasta selliseid lolle väravaid. Aga mis seal ikka. Järgmine nädal mängime Narvaga võõrsil ja seal peab võitma.“

Hooaja kolmanda kaotuse saanud Paide jätkab liigatabelis 15 punktiga teisel kohal, edestades kaks mängu vähem pidanud Nõmme Kaljut kahe silmaga. Tammeka tõusis 11 punktiga liigatabeli neljandaks.

Laupäeval kell 12.30 pandi pall mängu Nõmme Unitedi ja Tallinna Kalevi vahelises kohtumises, kus mullune pronksmedalist teenis 2:0 võidu. Kalevi väravate eest kandsid hoolt teisel minutil Vadim Mihhaillov ja 37. minutil Hugo Palutaja.

Hooaja teise võidu teeninud Tallinna Kalev tõusis üheksa silmaga kuuendale kohale, Nõmme United jätkab nelja punktiga eelviimasel ehk üheksandal kohal.