Eesti läks mängu juhtima Eduard Slessarevski väravast, kui mängitud oli 15.31. Söödupunktid said kirja Niklas Sildre ja Daniil Fursa.

Teise kolmandiku neljandal minutil viigistasid leedulased Gintautas Paulius väravast ning perioodi lõpus viis Verenis Povilas vastased 2:1 juhtima.

Viimane kolmandik kulges võitluslikult. Eesti vahetas kolm minutit enne lõppu väravavahi väljakumängija vastu, kuid tulemust see ei toonud, sest hoopis Krakauskas Emilijus saatis litri tühja väravasse ja vormistas 3:1 võidu.

Pühapäeval peab Eesti hokikoondis Soomes teise kontrollkohtumise, kui kohtutakse Hiinaga. Kohtumine algab kell 16.30 Helsingis, Herttoniemi jäähallis. Kontrollkohtumist on võimalik jälgida Eesti Hoki TV vahendusel.