Sajas juubeliderbi on heategevusliku suunitlusega, nimelt kingib FC Flora igalt ostetud piletit ühe euro Vähiravifondi Kingitud Elu toetuseks. FC Flora koostööpartner Optibet lisab omalt poolt veel ühe euro, seega toetab iga pileti ostnud pealtvaataja abivajajaid kokku kahe euroga.

Ajaloolise derbi juhatab 5. mail sisse sõpruskohtumine klubide noortetreenerite vahel. Mängu vaheajal toimub legendide penaltilahing, kus oma oskusi näitavad 1999. aastal meeskondade särke kandnud jalgpalliässad. Pealtvaatajatele on avatud fänniala, mis pakub huvitavaid tegevusi nii väiksematele kui suurele vutisõpradele.

Tallinna derbi ehk ajalooline vastasseis Eesti kahe suurima ja edukaima klubi vahel sündis 1999. aastal kui Maardu FC Levadia toonasesse Meistriliigasse tõusis. Aastatel 2004-2017 kandis FC Flora rivaal Tallinna FC Levadia ning alates 2018. aastast Tallinna FCI Levadia nime. Tänaseks on FC Flora võitnud kõigi aegade rekordit tähistavad 15 ning Levadia erinevate nimede all 10 Eesti meistritiitlit.

Senisest 126. ametlikust omavahelisest mõõduvõtust Premium Liigas, Evald Tipneri karikavõistlustel ja Eesti superkarikafinaalis on FC(I) Levadia võitnud 56 ja FC Flora 39. Premium Liiga 99 senipeetud derbist võitis Levadia 40 ja FC Flora 29, viigiselt lõppesid 30 mängu. Väravate vahe on hetkel Levadia kasuks 138:130.

99 senisest Premium Liiga Tallinna derbist mängiti A.Le Coq Arenal 41, Kadrioru staadionil 29, Sportland Arenal 17, Maarjamäe staadionil viis, Maarjamäe kunstmuruväljakul kolm, Maardu linnastaadionil kaks ning Männiku kunstmuruväljakul ja Viimsi staadionil üks.

Mängijatest on Premium Liiga derbides kõige enam kaasa löönud Rauno Alliku (Flora) 47, Vitali Leitan (Levadia) 43 ning Gert Kams (Flora) 42 korral. Mõlema klubi eest mänginud meeste pingerivi juhib Markus Jürgenson 38 derbiga, neist 27 pidas ta Flora ja 11 Levadia särgis.

Tallinna derbide läbi aegade parim väravakütt on Konstantin Nahk 11 tabamusega, neist seitse sündisid penaltist. Rauno Sappineni, Konstantin Vassiljevi ja Indrek Zelinski arvel on üheksa ning Toomas Krõmi kontol kaheksa väravat.

100. Tallinna juubeliderbi piletid on müügil Piletilevis.