Põhihooajal jäi Kadrina kodus peale 93.86 ja võõrsil 106:79, ent mullu kohtusid finaalis samad meeskonnad ja siis võitis EMÜ 92:83. Sel korral alustasid täismaja ees kohtumist paremini Karud, kes avaveerandi järel olid peal 22:20 ning pikemale mõttepausile läksid Jaanus Liivaku hoolealused 49:42 eduseisus.

Kuigi kolmandal veerandil haaras Maaülikool viivuks ka eduseisu, siis Karud kogusid- end kiirelt ning otsustavale neljandikule läksid nad vastu napis 74:72 edus. Tasavägiselt kulges matš lõpuni. Kohtumise saatuse otsustas viis sekundit enne normaalaja lõppu Janar Aniste, kelle kolmene viis Karudele 93:90 ette. EMÜ viimase sekundi vise enam ei tabanud ning Anton Davidjuki vabavise tõi tabloole lõppskoori 94:90

Karude parimana tõi Sten Saaremäel 31 punkti, Aniste toetas teda 20-ga. EMÜ edukaim oli Markus Kikkatalo 21 punkti ja kaheksa lauaga.

Pronksi võitsid tartlased

Õhtu algas kell 18 Reinar Halliku KK/Vinni vald ja Tartu Ülikool/Estiko vahelise pronksimatšiga. Tasavägiselt kulgenud esimese poolajal võitsid tartlased 50:45 ja kuigi nad jäid kolmandal veerandi alguses viie punktiga kaotusseisu, siis nad võitsid kohtumise 90:71.

Teist aastat järjest esiliigas kolmandana lõpetanud Tartu parimatena viskasid Erki Urvik 28, Rando Roos 18 ja Kaur Erik Suurorg 15 punkti. Vinni vallast Rakveresse sõitnud satsi parim oli Patrik Peemot 24-ga.