Arsenal jäi kodus alla esineliku kohta kindlustanud Aston Villale 0:2. Külalised pöörasid mängu enda kasuks viimase kümnekonna minutiga, mil värava lõid Leon Bailey ja Ollie Watkins.

Liverpool kaotas tabeli teise poolde kuuluvale Crystal Palace`ile 0:1. Ainus värav sündis mängu 14. minutil Eberechi Eze tabamusest. Teisel poolajal pani Liverpool külaliste väravale metsiku surve, kuid kodumeeskond nurjas ridamisi suurepäraseid väravavõimalusi ega suutnudki skoori teha.

„Ma arvan, et oleme endiselt seal (tiitliheitluses),“ sõnas Liverpooli äärekaitsja Andrew Robertson matši järel Sky Sportsile. „Me jätkame võitlust, jätkame lõpuni ja vaatame, kuhu see meid viib. Anname kuue mänguga kõik, mis meil on. Probleem on selles, et kaks maailmatasemel meeskonda teevad seda samuti ja see teeb olukorra keeruliseks.“

Kahe tiitlinõudleja kaotused tähendavad, et uus liider on Manchester City, kes edestab nii Arsenali kui Liverpooli kahe punktiga. Pep Guardiola hoolealused purustasid laupäeval Lutoni 5:1.