Päeva teises veerandfinaalis vastamisi läinud Robin „ropz“ Kooli kodumeeskond FaZe Clan ja Team Liquid pidasid maha tõsiselt pingelise lahingu, kus kõik mängud lõppesid väga tiheda seisuga. Esimest mängu nõrgemal poolel alustanud FaZe võitis avapoolaja 9:3, misjärel oleks võinud maailma reitinguedetabeli liidritelt oodata kindlat võitu, kuid Liquid ei jäänud vastuseta ning tõi mängu tagasi seisule 12:12, mis tähendas lisaajale minemist, mille järel võttis Kooli leivaisa 16:13 võidu. Teises Anubisel peetud mängus vahetasid meeskonnad omavahel pidevalt lööke ning mängisid taaskord ära kõik normaalaja mänguvoorud. Lisaaega polnud sel korral vaja, sest Liquid võttis pingelisest lahingust seisuga 13:11 oma ning viis kohtumise otsustavasse mängu.

FaZe alustas Miragel peetud viimast mängu kiire 6:1 spurdiga, millest jäi esimese poolaja lõpuks alles vaid napp 7:5 edu. Pärast poolte vahetamist tegi ropzi võistkond taas tugeva spurdi ning seisul 11:5 lahutas FaZe Clani poolfinaalist vaid kaks raundi. Liquid tuli aga taaskord tugevalt tagasi, kuid ei suutnud lõpuks maailma esimeeskonda peatada. FaZe võitis lõpuks seisuga 13:10 ning astub pärast 2:1 võitu homses poolfinaalis vastamisi turniiri varasemas faasis neist üle sõitnud Astralisega.

Enne FaZe’i ja Liquidi vahelist trillerit selgitasid homme MOUZi vastu mängiva poolfinalisti omavahel G2 ja Virtus.pro. Kohtumise võitis võrdlemisi mugavalt G2, seisul 2:0 (13:6, 13:10).

Homsed poolfinaalid algavad kell 10.00, kui esimese finalisti selgitavad G2 ja MOUZ. FaZe Clani ja Astralise vaheline teine poolfinaal algab kell 13.15.