Äsja lõppenud Majori järel on Hiinas toimuval 250 000 dollarilise auhinnafondiga turniiril mitmed meeskonnad vaevlemas suurturniirijärgsete raskustega. Raskustes on olnud ka FaZe Clan, kes pärast avaringi 13:8 võitu maailma 82. meeskonna Nemiga vastu ei suutnud leida vastust värskendatud koosseisuga Astralise vastu, kellelt võeti vastu muserdav 0:2 (7:13, 4:13) kaotus.

Olles kukkunud kaotajateringi, kus eksimisruumi enam ei olnud, pidi FaZe tihedas kolmeäevases mängugraafikus teenima kaks võitu. Päeva avakohtumises mindi vastamisi Kopenhaageni Majori veerandfinalistide Cloud9ga, kus suutis Kooli kodumeeskond eelneva päeva tagasilöökidest üle saada ning kindlustada 2:0 (13:4, 13:11) võidu. Veerandfinaali pääsu tagas FaZe turniiril tugevalt esinenud Austraalia meeskonna FlyQuest vastu, kui maailma 35. meeskond alistati samuti 2:0 (13:4, 13:10).

Reedel algavates finaalmängudes läheb FaZe esmalt vastamisi Team Liquidiga. Veerandfinaalkohtumine algab orienteeruvalt kell 13.15 ning selle võitja läheb poolfinaalis vastamisi turniiril võitmatuna püsinud Astralise vastu. Turniiritabeli teises otsas selgitavad reedel kell 10 algavas mängus MOUZi vastu poolfinaali mineva meeskonna Virtus.pro ja G2. IEM Chengdu 100 000 dollari suuruse auhinna ning suvel toimuva IEM Kölni turniiri pääsme nimel mängitav finaal peetakse pühapäeval algusega kell 13.30.