Paide Linnameeskond alistas oma koduväljakul FC Kuressaare 2:0. Külalised pidid seejuures peaaegu kogu kohtumise mängima vähemuses, sest juba 11. minutil sai Karl Rudolf Õigus punase kaardi.

Paide suutis mängu enda kasuks pöörata teisel poolajal, kui Kristofer Piht avas 59. minutil skoori ja Robi Saarma vormistas 75. minutil 11 meetri karistuslöögist lõppseisu. Seejuures oli Saarma kuus minutit enne Pihti avaväravat jätnud penalti realiseerimata.

Nõmme Kalju mängis Sportland Arenal üle JK Tallinna Kalevi 2:1. Promise David viis Kalju 45. ja 66. minutil löödud väravatest 2:0 ette. Kalevi poolel suutis 68. minutil vastata Kenlou Laasner.

Kalju - Kalevi galerii:

Nelja parema hulka jõudis ka esiliigas mängiv Viimsi JK, kes alistas JK Läänemaa 3:0. Väravani jõudsid Gregor Lehtmets, Johann Kõre ja Nevil Krimm.

Esimese meeskonnana tagas pääsme poolfinaali Tallinna FCI Levadia, kes alistas teisipäeval toimunud kohtumises Tallinna FC Flora tulemusega 2:1.