Flora asus kohtumist Sportland Arena 827 pealtvaataja ees 37. minutil juhtima, kui Erko Jonne Tõugjas suunas Daniil Kuraksini täpse söödu mõnelt meetrilt väravasse.

Levadia ei pidanud viigiväravat aga kaua ootama, sest kohe teise poolaja alguses tegi nurgalöögi järel skoori Mihkel Ainsalu. Levadial jättis seejärel mitu head võimalust võimalust kasutamata, kuid 85. minutil teenis Felipe Felicio penalti, mille Joao Pedro kindlalt realiseeris.

Üleminutitel jäi Levadia ka vähemusse, kui Felicio saadeti kahe kiire kollase kaardi tõttu väljakult minema. Flora siiski enam väravani ei jõudnud ja Levadia marssis 2:1 võidu toel poolfinaali.

Teistes veerandfinaalides kohtub Nõmme Kalju Tallinna Kaleviga, Läänemaa läheb vastamisi Viimsiga ning Paide Linnameeskond võõrustab Kuressaaret.