„Mehed ei nuta“ peateemad:

- Eesti jalgpallikoondise ja FC Flora kapten, integratsioonisaadik Konstantin Vassiljev ei paindunud väljendama, et Ukrainat laastavas sõjas on Venemaa agressor ja seal toimuv peab iga hinna eest lõppema Ukraina võiduga, vallandades veel suurema eestlaste pahameele kui pildiskandaali ajal sarnaseid „mitte kellegi poolt“ mõtteid väljendades. Kas ta väärib koondise kaptenipaela? Või üldse koondisekohta? Või kuhu need piirid ikkagi tõmmata, kellelt, mis ametis ja kuidas nõuda resoluutselt ja järeleandmatult sõjas poole valimist?

- Uljas samm: Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskond vallandas Eesti-Läti liiga play-off’is väljalangemise järel peatreener Gundars Vetra ning tõi tagasi Priit Vene ja Toomas Kandimaa tandemi. Samm, mis päästab Tartu hooaja?

- Eesti parimale meesvehklejale Sten Priinitsale määrati poolteise aasta pikkune võistluskeeldu, kuna sai kirja kolm „andmata dopinguproovi“. Ühest küljest tundub, et justkui inimlikud apsakad ja liiga karm karistus? Teisalt - reeglid on ju reeglid?

- Koduse jalgpalliliiga algus tõotab FCI Levadia võidumarssi: viis mängu, viis võitu, väravad 21:1. Kalju ründaja Alex Matthias Tamm: Eesti kõrgliigades mängides ei ole ma nii head meeskonda veel näinud.

- Hyundai WRC-tiimi juht Cyril Abiteboul: oleme näinud hooaja algul suurt Thierry’d, aga Ott peab oma taset tõstma. Kõvad sõnad?

1x
00:00

Jaga
Kommentaarid