Kui hiljuti võitis Collins Miamis peetud WTA 1000 tenniseturniiri, siis nüüd jäi 30-aastane ameeriklanna alistamatuks ka Charleston Openil. Finaalis alistas ta neljanda asetusega venelanna Daria Kasatkina kindlalt, 6:2, 6:1.

„Tore, et saan oma unistust ellu viia. Olen väga tänulik,“ lausus Collins, kes tõusis võiduga maailma edetabelis 15. kohale.

„Mul oli sellel turniiril ühel hetkel kaks matši ühe päeva jooksul, mis pole sugugi lihtne. Ma ei tea, kas ma olen seda varem professionaalina teinud. See, et suudan füüsiliselt võidelda ja end uute piirideni suruda, annab mulle palju enesekindlust. Need kaks järjestikust nädalat on olnud lihtsalt fantastilised,“ lisas õnnelik ameeriklanna.

Collinsi arvel on tänavu juba 22 võitu ning sellest enam on suutnud vaid maailma esireket Iga Swiatek ja maailma neljas number Jelena Rõbakina.

Viimati suutis Miami ja Charlestoni turniiri samal aastal võita Serena Williams 2013. aastal.

2022. aasta Austraalia lahtiste finaalis mänginud Collins teatas tänavu jaanuaris, et lõpetab hooaja järel sportlaskarjääri, et keskenduda pere loomisele.