Luis Diaz viis Liverpooli 23. minutil juhtima. Kuigi külalised domineerisid esimest poolaega täielikult - pealelöögid olid 15:0 nende kasuks -, ei suudetud eduseisu kasvatada. Vastupidi, 50. minutil söötis Liverpooli kaitsja Jarell Quansah palli otse Unitedi kaptenile Bruno Fernandesile, kes viigistas skoori.

66. minutil läks United 18-aastase Kobbie Mainoo löögist 2:1 ette. Liverpoolile päästis viigipunkti Mohamed Salahi 84. minuti penalti.

Nii Londoni Arsenal kui ka Liverpool on 31 mänguga kogunud 71 punkti, Arsenalile annab eelise parem väravate vahe (+51 vs +42). Kolmas on tiitlikaitsja Manchester City.

Neljandaks tõusis 60 punktiga Tottenham, kes alistas täna kodus 3:1 Nottinghami. Manchester United jätkab 49 punktiga kuuendal kohal.